Antykryzysowa Grupa Treningowa – trenuj w domu z Fitfreakmom

kw. 11, 2020 | Aktualności, Blog, Uncategorized

Witajcie! Już od ponad miesiąca zmuszeni jesteśmy do siedzenia w domu i niestety sytuacja się przedłuża… To jednak nie oznacza, że mamy pozostać bez ruchu! Wprost przeciwnie! W związku z tym, tuż po Świętach Wielkanocnych, we wtorek 14 kwietnia rusza na Facebooku Antykryzysowa Grupa Treningowa! Grupa skierowana do każdego kto chciałby się poruszać, poczytać o zdrowym, zbilansowanym odżywianiu, podyskutować na różne tematy. Będą również zaproszeni goście specjalni!

Szukajcie grupy na Facebooku. Zachęcam gorąco do dołączania!

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

Czym jest zastój wagi?

Czym jest zastój wagi?

Zaczynasz odchudzanie, masz rozpisany plan żywieniowy, zaplanowane treningi, przez kilka tygodni wszystko idzie zgodnie z planem. Waga leci, obwody maleją, jesteś zmotywowana i entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy. I nagle BUM! Tydzień, drugi, trzeci - starasz...

Czy kroki są ważne?

Czy kroki są ważne?

Czy chodzenie to w ogóle jest aktywność fizyczna? Ile dziennie kroków należy robić? Jaki wpływ marsz ma na nasz organizm? Czy dzięki spacerom można schudnąć? Jakich aplikacji używać do mierzenia kroków? Co można zrobić żeby chodzić więcej?O tym wszystkim mówię w tym...

Postaw mi kawę na buycoffee.to