Plany treningowe online

Plan treningowy jest ważnym narzędziem dla każdego, kto chce osiągnąć określone cele treningowe. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które mają wąską wiedzę na temat treningu fizycznego lub które chcą mieć motywację do regularnych ćwiczeń. Plan treningowy tworzony jest przez trenera personalnego, który pracuje z osobą mającą określony cel, zazwyczaj związany z poprawą wytrzymałości, wytrzymałości i ogólnej sprawności fizycznej.

Plan treningowy zazwyczaj składa się z ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych, wykonywanych w określonej kolejności i częstotliwości. Ćwiczenia powinny być dobrane do celu, który chce osiągnąć osoba ćwicząca. Trener personalny określa również rodzaj ćwiczeń, wykorzystując wiedzę na temat fizjologii i biomechaniki.

Plan treningowy tworzony przez trenera personalnego może również obejmować porady dotyczące diety i suplementacji. Wszystkie te elementy są niezbędne do osiągnięcia określonego celu treningowego. Trener personalny będzie również w stanie udzielić wskazówek dotyczących techniki wykonywania ćwiczeń, aby uniknąć kontuzji.

Plan treningowy tworzony przez trenera personalnego pomaga osobom osiągnąć ich cele treningowe, a także zmotywować je do regularnych ćwiczeń. Może poprawić wytrzymałość i ogólną wydolność fizyczną. Trener personalny może również określić, czy dana osoba powinna zwiększyć lub zmniejszyć intensywność treningu, aby przyspieszyć postępy w kierunku osiągnięcia celu.

Jak plan treningowy powinien być dopasowany do danej osoby? Co bierze się pod uwagę przy tworzeniu planu treningowego?

Plan treningowy powinien być dopasowany do danej osoby, gdyż każdy ma inny cel treningowy i inny poziom wytrzymałości. Trener personalny bierze pod uwagę wiele rzeczy podczas tworzenia planu treningowego. Są to m.in. cele treningowe, poziom wytrzymałości i wytrzymałości, choroby i dolegliwości, wiek i waga, poziom aktywności, a także dieta i suplementacja. Trener personalny może również wziąć pod uwagę specjalne życzenia osoby ćwiczącej dotyczące rodzaju ćwiczeń, czasu trwania treningu i częstotliwości wykonywania ćwiczeń. Ważne jest, aby wszystkie te czynniki były wzięte pod uwagę przy tworzeniu planu treningowego, aby zapewnić osiągnięcie zamierzonego celu.

Czym różni się plan treningowy dla kobiety i mężczyzny?

Plan treningowy dla kobiety i mężczyzny może się różnić pod względem celów treningowych, rodzaju ćwiczeń i poziomu intensywności. Kobiety często mają inne cele treningowe niż mężczyźni, zazwyczaj związane z utratą wagi, poprawą wytrzymałości lub wzrostem wytrzymałości. Mężczyźni z kolei często mają na celu zwiększenie masy mięśniowej lub siły.

Rodzaje ćwiczeń także mogą się różnić dla kobiet i mężczyzn. Kobiety często korzystają z ćwiczeń aerobowych i ćwiczeń wzmacniających, natomiast mężczyźni często skupiają się na ćwiczeniach siłowych i wytrzymałościowych. Trener personalny dostosuje poziom intensywności ćwiczeń do indywidualnych potrzeb, wieku i poziomu wytrzymałości danej osoby.

CENNIK

Współpraca indywidualnaKonsultacja wstępna (okoł 30 min.)bezpłatnie
Trening personalny online150 zł
Trening personalny u klientki (do 10 km od Pruszkowa)200 zł
Współpraca firmowaZajęcia online dla firm (fitness, wzmacnianie, spalanie, stretching z elementami jogi)Wycena indywidualna
Warsztaty w Twojej firmie (z zakresu ruchu i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia)Wycena indywidualna
Zajęcia ruchowe na imprezie firmowej/integracji firmowejWycena indywidualna
Artykuł na bloga na zlecenie (z zakresu ruchu i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia)25 zł za każde 1000 zzs.
Krótkie video na zlecenie (do 30 sekund)/rolka (z zakresu ruchu i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia)250 zł

Skontaktuj się ze mną!

Jednocześnie przypominam:

  • pracuję wyłącznie w dni powszednie, w godzinach 8:00-21:00, weekend jest dla mojej rodziny,
  • treningi personalne prowadzę w swoim w pełni wyposażonym, kameralnym, regularnie dezynfekowanym i bezpiecznym Studio Treningu Personalnego w Pruszkowie
  • trening trwa 60 minut,
  • istnieje możliwość przeprowadzenia treningu w miejscu wskazanym przez klienta (do indywidualnego uzgodnienia),
  • każdy mój podopieczny, przed nawiązaniem współpracy, dostaje do zapoznania się i podpisania Regulamin Treningów Personalnych, którego obowiązany jest przestrzegać.

Przetwarzanie danych osobowych

4 + 2 =

Postaw mi kawę na buycoffee.to