Jesteś w ciąży i chcesz dobrze przygotować się do aktywnego porodu?

grudzień 13, 2021 | Aktulaności

Ciąża jest okresem wyjątkowym. Jeśli przebiega fizjologicznie nic nie stoi na przeszkodzie żeby pozostać aktywną. Jeśli przed ciążą aktywna nie byłaś – nic nie szkodzi – okres ciąży to idealny czas żeby o zmienić.

Dobrze poprowadzony trening pozwoli przygotować się do porodu, a także znacznie ułatwi powrót do pełnej sprawności po porodzie. Nasze ciało zapamiętuje i się odwdzięcza.

Jeśli jesteś w ciąży, albo już po porodzie i chciałabyś ćwiczyć pod okiem profesjonalisty – serdecznie zapraszam Cię do mojego studia!

Pomogę Ci przejść ten okres aktywnie i bezpiecznie.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

5 sposobów na udany poranek. Czyli co zrobić żeby mieć lepszy dzień.

5 sposobów na udany poranek. Czyli co zrobić żeby mieć lepszy dzień.

Wstajesz rano wkurzona/y? Twoje poranki są pełne stresu? Zanim wstaniesz z łóżka już jesteś w pośpiechu? Jeśli odpowiedziałaś/eś na któreś z tych pytań twierdząco - warto żebyś wysłuchał(a) tego odcinka podcastu. Mówię w nim o tym jakie metody możesz zastosować żeby...

Złe i dobre strony pracy trenera personalnego

Złe i dobre strony pracy trenera personalnego

Złe i dobre strony pracy trenera personalnego Mam wrażenie, że dla niektórych bycie trenerem personalnym to łatwa praca i dobre pieniądze. I wcale się nie dziwię, że tak się może wydawać, patrząc na niektórych sławnych trenerów np. na Instagramie. Praca trenera ma...

Postaw mi kawę na buycoffee.to