Jesteś w ciąży i chcesz dobrze przygotować się do aktywnego porodu?

grudzień 13, 2021 | Aktualności, Blog

Ciąża jest okresem wyjątkowym. Jeśli przebiega fizjologicznie nic nie stoi na przeszkodzie żeby pozostać aktywną. Jeśli przed ciążą aktywna nie byłaś – nic nie szkodzi – okres ciąży to idealny czas żeby o zmienić.

Dobrze poprowadzony trening pozwoli przygotować się do porodu, a także znacznie ułatwi powrót do pełnej sprawności po porodzie. Nasze ciało zapamiętuje i się odwdzięcza.

Jeśli jesteś w ciąży, albo już po porodzie i chciałabyś ćwiczyć pod okiem profesjonalisty – serdecznie zapraszam Cię do mojego studia!

Pomogę Ci przejść ten okres aktywnie i bezpiecznie.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

Czym jest zastój wagi?

Czym jest zastój wagi?

Zaczynasz odchudzanie, masz rozpisany plan żywieniowy, zaplanowane treningi, przez kilka tygodni wszystko idzie zgodnie z planem. Waga leci, obwody maleją, jesteś zmotywowana i entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy. I nagle BUM! Tydzień, drugi, trzeci - starasz...

Czy kroki są ważne?

Czy kroki są ważne?

Czy chodzenie to w ogóle jest aktywność fizyczna? Ile dziennie kroków należy robić? Jaki wpływ marsz ma na nasz organizm? Czy dzięki spacerom można schudnąć? Jakich aplikacji używać do mierzenia kroków? Co można zrobić żeby chodzić więcej?O tym wszystkim mówię w tym...

Postaw mi kawę na buycoffee.to