Metamorfoza jednej z nas

lip 18, 2018 | Aktualności, Blog, Uncategorized

Moi Drodzy!
Serducho mi się raduje kiedy mogę przedstawić takie efekty 💕
5 m-cy współpracy online. Ćwiczenia tylko w domu, do tego spacery. Dieta trzymana zgodnie z zaleceniami.
Kolejny dowód na to, że waga to nie wszystko!
-3,5kg! 👍
-18cm w obwodach! 😍
I takie zmiany! 💕
I takie słowa❤️
“Jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc bo naprawdę zobaczyłam jaki błąd popełniałam przez bardzo długi okres mojego życia. Dzięki Tobie wiem jak mam się odżywiać, na co zwracać uwagę. Jesteś naprawdę mega pozytywną osobą na którą mogłam liczyć kiedy tylko coś mi się poprzestawiało w głowie.”

To ja ogromnie dziękuję za zaufanie, wiarę, konsekwencję i ciężką pracę!
Jesteś wspaniała! ❤️

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

Czym jest zastój wagi?

Czym jest zastój wagi?

Zaczynasz odchudzanie, masz rozpisany plan żywieniowy, zaplanowane treningi, przez kilka tygodni wszystko idzie zgodnie z planem. Waga leci, obwody maleją, jesteś zmotywowana i entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy. I nagle BUM! Tydzień, drugi, trzeci - starasz...

Czy kroki są ważne?

Czy kroki są ważne?

Czy chodzenie to w ogóle jest aktywność fizyczna? Ile dziennie kroków należy robić? Jaki wpływ marsz ma na nasz organizm? Czy dzięki spacerom można schudnąć? Jakich aplikacji używać do mierzenia kroków? Co można zrobić żeby chodzić więcej?O tym wszystkim mówię w tym...

Postaw mi kawę na buycoffee.to