Marta Moszczyńska

Trener Personalny

Cześć, jeśli jesteś na tej stronie to oznacza, że zrobiłeś już pierwszy krok do tego, żeby zmienić coś w swoim życiu! Kolejnym niech będzie kontakt ze mną!

Zadzwoń, napisz, po prostu się odezwij. Ja wykonałam tego typu telefon kilka lat temu i do dziś uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji jakich dokonałam.

Moja historia związana z aktywnością zaczęła się w 2013 roku. Niecały rok po urodzeniu drugiego dziecka, w ramach postanowień noworocznych zdecydowałam się ruszyć tyłek z kanapy i iść na grupowe zajęcia fitness.

Jak pomyślałam, tak zrobiłam. I wsiąkłam! Całą moją historię możesz poznać słuchając mojego pierwszego podcastu „Zaczynam od poniedziałku” na Spotify.

Dziś sama jestem trenerem personalnym, pomagam innym w osiągnięciu ich wymarzonej sylwetki, motywuję, zachęcam do zmian na talerzu (nie tylko podopiecznych, ale również ich rodziny), zarażam aktywnością.

Za tym wszystkim idą również ogromne zmiany jakie zachodzą w głowie moich podopiecznych.

Chcesz tego wszystkiego posmakować?

Moje certyfikaty

Skontaktuj się ze mną!

Jednocześnie przypominam:

  • pracuję wyłącznie w dni powszednie, w godzinach 8:00-21:00, weekend jest dla mojej rodziny,
  • treningi personalne prowadzę w swoim w pełni wyposażonym, kameralnym, regularnie dezynfekowanym i bezpiecznym Studio Treningu Personalnego w Pruszkowie
  • trening trwa 60 minut,
  • istnieje możliwość przeprowadzenia treningu w miejscu wskazanym przez klienta (do indywidualnego uzgodnienia),
  • każdy mój podopieczny, przed nawiązaniem współpracy, dostaje do zapoznania się i podpisania Regulamin Treningów Personalnych, którego obowiązany jest przestrzegać.

Przetwarzanie danych osobowych

10 + 4 =

Postaw mi kawę na buycoffee.to