Ponad 50 sprzedanych egzemplarzy ebooka “Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać”!

lipiec 18, 2020 | Aktualności, Blog, Uncategorized

Cześć!

Wpadłam na chwilkę żeby dać Ci znać, że za chwilkę minie pierwszy miesiąc sprzedaży eBooka “Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać”. Ponad 50 sprzedanych egzemplarzy! eBook spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem za co serdecznie dziękuję!

Jeśli jednak jesteś jedną z osób, które eBooka jeszcze nie mają i być może wahasz się czy na pewno Ci w czymś pomoże, postaram się w kliku słowach opowiedzieć Ci co w nim znajdziesz. Dowiesz się z niego między innymi:

– jakie są szybkie, proste i nieinwazyjne sposoby do natychmiastowego wdrożenia, które pozwolą Ci zacząć zdrowiej się odżywiać,

– znajdziesz odpowiedź na pytanie czy wystarczy zdrowo się odżywiać żeby schudnąć,

– poznasz sposób na to jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dowiesz się czy jest to niezbędne,

– znajdziesz odpowiedź na pytanie czy istnieją szybkie sposoby na odchudzanie, a jeśli tak to jakie,

– poznasz pomysły na to jak “zarazić” zmianą nawyków swoich najbliższych.

Jeśli szukasz prostych metod, które pomogą Ci zacząć się zdrowo odżywiać to ten eBook jest zdecydowanie dla Ciebie! Znajdziesz go w sklepie w cenie 39 zł.

Nie zwlekaj!

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

Czym jest zastój wagi?

Czym jest zastój wagi?

Zaczynasz odchudzanie, masz rozpisany plan żywieniowy, zaplanowane treningi, przez kilka tygodni wszystko idzie zgodnie z planem. Waga leci, obwody maleją, jesteś zmotywowana i entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy. I nagle BUM! Tydzień, drugi, trzeci - starasz...

Czy kroki są ważne?

Czy kroki są ważne?

Czy chodzenie to w ogóle jest aktywność fizyczna? Ile dziennie kroków należy robić? Jaki wpływ marsz ma na nasz organizm? Czy dzięki spacerom można schudnąć? Jakich aplikacji używać do mierzenia kroków? Co można zrobić żeby chodzić więcej?O tym wszystkim mówię w tym...

Postaw mi kawę na buycoffee.to