Treningi do wykonania w domu już na moim kanale youtube!

mar 22, 2020 | Aktualności, Blog, Uncategorized

Kochani! Ponieważ, jak wiadomo, wszystkie kluby fitness i siłownie są zamknięte, serdecznie zachęcam Was do korzystania z treningów online. Zapraszam Was na mój kanał na youtube gdzie znajdziecie propozycję 30-minutowych treningów do wykonania w warunkach domowych. Nie potrzebujecie do tego żadnego sprzętu. Każde ćwiczenie pokazane jest w dwóch wersjach: dla zaawansowanych i początkujących. Ćwiczenia są w pełni bezpieczne i przeznaczone do każdego poziomu zaawansowania, tak żeby każdy z Was mógł dobrać odpowiednie dla siebie. Nie dajmy się wirusowi! Poprzez aktywność wzmacniamy naszą odporność.

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj w prezencie eBooka “TOP 5 Zdrowych Nawyków”!

.

Zobacz mój najnowszy eBook

Jak w prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać

Dla kogo jest ebook „Jak w Prosty sposób zacząć się zdrowo odżywiać? Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, w sposób, który nie wywróci ich życia do góry nogami.

To dieta ma być dla Ciebie – nie Ty dla diety! Poznasz 5 szybkich rozwiązań, które możesz wdrożyć właściwie natychmiast, a dzięki którym zyska Twoje zdrowie i sylwetka. Dowiesz się na co zwrócić uwagę robiąc zakupy czy przygotowując posiłki. Jeśli szukasz prostych sposobów, które będą stanowiły bazę dla zdrowego odżywiania – ten ebook jest dla Ciebie!

Posłuchaj ostatnich podcastów!

Czym jest zastój wagi?

Czym jest zastój wagi?

Zaczynasz odchudzanie, masz rozpisany plan żywieniowy, zaplanowane treningi, przez kilka tygodni wszystko idzie zgodnie z planem. Waga leci, obwody maleją, jesteś zmotywowana i entuzjastycznie nastawiona do dalszej pracy. I nagle BUM! Tydzień, drugi, trzeci - starasz...

Czy kroki są ważne?

Czy kroki są ważne?

Czy chodzenie to w ogóle jest aktywność fizyczna? Ile dziennie kroków należy robić? Jaki wpływ marsz ma na nasz organizm? Czy dzięki spacerom można schudnąć? Jakich aplikacji używać do mierzenia kroków? Co można zrobić żeby chodzić więcej?O tym wszystkim mówię w tym...

Postaw mi kawę na buycoffee.to