Współpraca z firmami

Według raportu ZUS w 2022 r. najczęstszą przyczyną nieobecności w pracy są choroby układu kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej – 16,4 proc. wszystkich nieobecności.

551 PLN – tyle wynoszą koszty nieobecności w pracy lub nieobecności duchem z powodu bólu pleców przeliczane na statystycznego pracownika.

Czy można jakoś temu zaradzić?

Oczywiście! Merytoryczne przygotowanie treningów odpowiednie do potrzeb i możliwości Państwa i Państwa pracowników to jeden z filarów ich zdrowia. Monitorowanie efektów, wsparcie motywacyjne i fizyczne również poza treningami to pomoc w osiągnięciu ich celów.

Warsztaty w zakresie “dobrego” ruchu, wspomagające budowanie zdrowych nawyków oraz szkolenia w zakresie odpowiedniego odżywiania, aktywności, regeneracji i motywacji to świetny sposób na budowanie świadomości zdrowego stylu życia.

Poprowadzę je dla Państwa stacjonarnie bądź online. Jeśli natomiast potrzebują Państwo artykułu na blog bądź krótkiej formy video w zakresie aktywności fizycznej i ogólnie pojętego zdrowego stylu życia również polecam swoją osobę.

Skontaktuj się ze mną!

Jednocześnie przypominam:

  • pracuję od poniedziałku do czwartku, w godzinach 9:00-20:00, weekend jest dla mojej rodziny,
  • trening trwa 60 minut,
  • istnieje możliwość przeprowadzenia treningu w miejscu wskazanym przez klienta (do indywidualnego uzgodnienia),
  • każdy mój podopieczny, przed nawiązaniem współpracy, dostaje do zapoznania się i podpisania Regulamin Treningów Personalnych, którego obowiązany jest przestrzegać.

Przetwarzanie danych osobowych

10 + 13 =

Postaw mi kawę na buycoffee.to